Management

Wim Raaijen

Algemeen directeur

Centraal hoofdredacteur Industrielinqs en Petrochem

wim@industrielinqs.nl

020 31 22 081

Suzanne Henderickx

Bedrijfsmanager

administratie@industrielinqs.nl

020 31 22 087

Janet Robben

Commercieel manager

janet@industrielinqs.nl

020 31 22 085

06 51 27 95 73

Redactie

Eindredactie

Dagmar Aarts

Vakredacteur/webredacteur Industrielinqs en Petrochem

dagmar@industrielinqs.nl

020 31 22 084

David van Baarle

Centraal hoofdredacteur Industrielinqs

david@industrieperspectief.nl

06 51 49 96 70

Miriam Rook

Eindredacteur Industrielinqs en Petrochem, specials en catalogi

Regie online producties

miriam@industrielinqs.nl

020 31 22 086

Liesbeth Schipper

Eindredacteur Industrielinqs en Petrochem, specials en catalogi

Regie online producties

liesbeth@industrielinqs.nl

020 31 22 083

Productie

Breg Schoen

Traffic-coördinator

breg@industrielinqs.nl

020 31 22 088